ID-Cooling NO-12015-XT aRGB
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Вентилатор | 120 mm |
| Обороти до | 2000 rpm |
| Въздушен поток до | 54.60 CFM |
| Ниво на шум до | 31.2 dBA |
| Конектор |
4-pin 5V aRGB 3-pin |
| Размери (mm) | 120 x 120 x 15 |
| Вид лагер | Hydraulic Bearing |
| Волтаж | 12 V DC |
| Външен цвят |
Черен Бял Сив |
| АМПЕРАЖ (A) |
0.18 A 0.50 A Max (ARGB) |
| Гаранция | 24 месеца |





Виж също:
Термопасти и подложки ID-COOLING