HyperX Pulsefire Haste 2 Mini White
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini White
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Свързване | Безжична |
| Брой бутони | 6 |
| Цвят | Бял |
| Размери (Mouse) | 124 x 67 x 38 mm |
| Други (Mouse) |
RGB Virgin PTFE крачета |
| Чувствителност | 26000 DPI |
| Тегло | 59 g |
| Сензор | Precision HyperX 26K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
7D389AA
|