HyperX Cloud III Black
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Размер говорители (мм) | 53 mm |
| Интерфейс |
USB-C 3.5mm жак USB |
| Свързване | С кабел |
| Съпротивление (Ω) | 64 Ω |
| Микрофон чувствителност | -42 dB |
| Съвместимост |
Xbox Series X Xbox Series S PC PlayStation Nintendo Switch Мобилни устройства Xbox one |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон (Hz) | 10 - 21000 Hz |
| Дължина кабел (m) |
1.20 m 1.30 m |
| Гаранция | 24 месеца |