HP ProBook 455 G8 Pike Silver
Ryzen 3 5400U(2.6Ghz, up to 4.GHz/8MB/4C), 15.6" FHD UWVA AG 400nits, 8GB 3200Mhz 2DIMM, 512GB PCIe SSD, WiFi a/c + BT 5, FPR, Backlit Kbd, 3C Batt Long Life, Win 10 Pro
HP ProBook 455 G8 Pike Silver
Ryzen 3 5400U(2.6Ghz, up to 4.GHz/8MB/4C), 15.6" FHD UWVA AG 400nits, 8GB 3200Mhz 2DIMM, 512GB PCIe SSD, WiFi a/c + BT 5, FPR, Backlit Kbd, 3C Batt Long Life, Win 10 Pro
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Серия процесор | AMD Ryzen 3 |
| Модел процесор | Ryzen 3 5400U |
| РАМ памет | 8 GB |
| Тип памет | DDR4 |
| Размер на дисплея | 15.6 inch |
| Вид дисплей |
60 Hz IPS Матов |
| Резолюция на дисплея | 1920 x 1080 |
| Капацитет за съхранение | 512 GB |
| Тип съхранение | SSD |
| Тип видео | Вградена |
| Видео чипсет | AMD Radeon Graphics |
| Операционна система | Windows 10 Pro |
| Оптично устройство | не |
| Цвят | Сребрист |
| Тегло | 1.74 кг |
| Клавиатура |
Без кирилизация С подсветка |
| Аудио | Вградени стерео говорители |
| Уеб камера | 720p HD |
| Четец на карти | microSD |
| Аудио изход | 3.5mm Combo Jack |
| Ethernet мрежа | Gigabit Ethernet |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wireless | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батерия | 45 Wh |
| Сигурност |
Четец на пръстови отпечатъци TPM 2.0 |
| Портове |
HDMI RJ-45 |
| USB | 3 USB Type-A (1 charging, 1 power), 1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort) |