HP EliteBook X Flip G1i
14 inch Notebook Next Gen AI PC
HP EliteBook X Flip G1i
14 inch Notebook Next Gen AI PC
Промо
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Производител процесор | Intel |
| Серия процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор | Intel Core Ultra 7 258V |
| Честота процесор | up to 4.80 GHz |
| Брой ядра процесор |
P-Cores: 4 E-Cores: 4 Threads: 8 |
| РАМ памет | 32 GB |
| Тип рам памет | DDR5 |
| Честота рам памет | 8533 MT/s |
| Брой слотове рам памет | - |
| Заети слотове рам памет |
- 32GB memory soldered to systemboard |
| Максимална рам памет | up to 32GB |
| SSD капацитет | 1TB |
| SSD вид |
NVMe PCIe 4.0 |
| Тип видео карта | Вградена |
| Производител видео карта | Intel |
| Модел видео карта | Intel Arc Graphics |
| Размер дисплей | 14" |
| Резолюция на дисплея | 1920 x 1200 |
| Вид дисплей |
IPS Touch Screen |
| Яркост на дисплея | 400 cd/㎡ |
| Дисплей Доп. Информация | 100% sRGB |
| Операционна система | Windows 11 Pro |
| Клавиатура | Кирилизирана |
| Клавиатура подсветка | Да |
| Уеб камера | 5.0MP |
| Ethernet мрежа | Не |
| Wi-Fi мрежа | WiFi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Аудио |
Микрофон Quad стерео говорители |
| Батерия | 68.0 WHrs |
| Вид батерия |
Литиево-полимерна 6 клетъчна |
| Захранване | USB-C 65W adapter |
| Тегло | 1.40 kg |
| Цвят | Син |
| Покритие на корпуса | Алуминий |
| Размери | 31.39 x 21.99 x 1.05 cm |
| Портове |
HDMI 3.5mm Audio Combo Jack 2 x Thunderbolt 4 USB-C (DisplayPort™, Power Delivery) 1 x USB-C 10Gbps (DisplayPort™, Power Delivery) 1 x USB-A 5Gbps |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
B68ZTET
|