HP 5 Pro 534pm 34" VA 21:9 100Hz
HP Series 5 Pro 34 inch WQHD USB-C Conferencing Monitor
HP 5 Pro 534pm 34" VA 21:9 100Hz
HP Series 5 Pro 34 inch WQHD USB-C Conferencing Monitor
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 34.0 inch |
| Резолюция | 3440 x 1440 |
| Тип на панела | VA |
| Честота на опресняване | 100 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 400 cd/㎡ |
| Контраст | 4000:1 |
| Тип екран |
UltraWide Curved |
| Аспект изображение | 21:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | sRGB 99% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x Display Port 1 x USB-C (DP Alt Mode) 1 x Audio Output RJ-45 Ethernet (LAN) 3 x USB 5Gbps 1 x USB 5Gbps Type-C |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +20° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +30° ~ -30° |
| Регулиране височина (Height) | до 150 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 4 x 3W |
| Цвят |
Черен Сребрист |
| Тегло | 11.50 kg |
| Тегло без стойка | 8.70 kg |
| Видео функции |
Flicker-Free Low Blue Light (Hardware solution) |
| Други характеристики |
5MP Webcam Curvature 1500R Microphone x2 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
9E0Z2UT
|