HAMA Spirit Touch Bluetooth Black
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | In-Ear |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Размер говорители | 13 mm |
| Чувствителност | 98 dB |
| Съпротивление | 35 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип Микрофон | Omni-directional |
| Микрофон Sensitivity | -22 dB |
| Съвместимост | Bluetooth устройства |
| Характеристики |
Apple Siri Voice Assistant Google Voice Assistant |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 46 g |
| Bluetooth версия | Bluetooth 5.4 |
| Време на работа | до 20 часа |
| Обхват | до 10 метра |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
221820
|
• Тип продукт: Bluetooth TWS слушалки
• Дизайн: In-Ear
• Модел: Стерео
• Bluetooth версия: 5.4
• Bluetooth клас: Class 2
• Обхват: до 10 m
• Честотен диапазон (слушалки): 20 Hz – 20 kHz
• Честотен диапазон (микрофон): 100 Hz – 10 kHz
• Импеданс (слушалки): 35 Ω
• Импеданс (микрофон): 300 Ω
• Чувствителност (слушалки): 98 dB ± 3 dB
• Чувствителност (микрофон): -22 dB ± 3 dB
• Диаметър говорител: 13 mm
Свързаност и съвместимост
• Bluetooth профили: A2DP V1.3, AVCTP V1.4, AVDTP V1.3, AVRCP V1.6.2, HFP V1.8, SPP V1.2
• Гласови асистенти: Apple Siri, Google Assistant
• Управление: Touch control + дисплей на кейса
Батерия и зареждане
• Време за музика (ANC изключен): до 20 ч (5 ч + 15 ч от кейса)
• Време за разговори (ANC изключен): до 16 ч (4 ч + 12 ч от кейса)
• Време с ANC: до 16 ч
• Брой презареждания: до 3x
• Време за зареждане: ~1.5 ч
• Зареждане: USB-C
Функции
• Active Noise Cancelling (ANC): да (3 режима – Indoor, Outdoor, Commuting)
• Transparency режими: 2 (околна среда + гласове)
• ENC (Environmental Noise Cancelling): да
• Вграден микрофон: да (омнидирекционен)
• Гласов контрол: да
• Quick Pair: да
• True Wireless: да
• Еквалайзер: 5 режима
Управление и удобства
• Touch дисплей на кейса:
◦ Play/Pause
◦ Смяна на песни
◦ Регулиране на звук
◦ Камера (shutter)
◦ Аларма
◦ Търсене на слушалки
◦ Фенер
• Touch управление на слушалките: да
• Приемане на обаждания: да
Физически характеристики
Тегло: 46 g
Позиция на микрофона: вграден
Силиконови накрайници: 2 размера