Hama Spirit Open Bluetooth Beige
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | Ear Hook |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Размер говорители | 15 mm |
| Чувствителност | 121 dB |
| Съпротивление | 16 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип Микрофон | Omni-directional |
| Микрофон Sensitivity | -38 dB |
| Съвместимост | Bluetooth устройства |
| Цвят | Бежов |
| Тегло | 90 g |
| Bluetooth версия | Bluetooth 5.3 |
| Време на работа | до 18 часа |
| Обхват | до 10 метра |
| Гаранция | 12 месеца |
| Арт. номера |
221818
|
Модел: Stereo
Дизайн: Ear Hook (с куки за ухо)
Конструкция: True Wireless
Свързаност
• Bluetooth версия: 5.3
• Bluetooth клас: Class 2
• Честотен диапазон: 2402 – 2480 MHz
• Обхват: До 10 m
• Поддържани профили: A2DP / AVRCP / HFP
Аудио характеристики
• Честотен диапазон (слушалки): 80 Hz – 15 kHz
• Честотен диапазон (микрофон): 20 Hz – 3 kHz
• Импеданс (слушалки): 16 Ω
• Импеданс (микрофон): 300 Ω
• Чувствителност (слушалки): 121 dB
• Чувствителност (микрофон): -38 dB ± 3 dB
• Диаметър говорител: 15 mm
Микрофон
• Позиция: Вграден
• Насоченост: Omnidirectional (всенасочен)
Батерия
• Макс. време за музика: До 18 часа
• Макс. време за разговори: До 18 часа
• Макс. standby: До 150 часа
• Време за зареждане: Около 2 часа
• Метод на зареждане: USB-C
• Брой цикли на зареждане: 2 x
Размери и тегло
Тегло: 90 g
√ Open Ear технология:
Наслаждаваш се на музика с отлично качество
Запазваш пълна осведоменост за заобикалящата среда
App контрол: Да – за оптимизация на звука и функциите
Гласово управление: Регулиране на силата на звука чрез voice assistant