HAMA Spirit Calypso III Bluetooth Black
HAMA Spirit Calypso III Bluetooth Black
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | Over-Ear |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Размер говорители | 40 mm |
| Чувствителност | 98 dB |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип Микрофон | Omni-directional |
| Микрофон Sensitivity | -42 dB |
| Съвместимост | Bluetooth устройства |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 180 g |
| Bluetooth версия | Bluetooth 5.3 |
| Време на работа | до 60 часа |
| Обхват | до 10 метра |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
221779
|
HAMA Блутут Слушалки "Spirit Calypso II", Over-Ear, Bass Boost, Foldable
• Bluetooth версия 5.3
• Честотен обхват (Слушалки) 20 Hz - 20 kHz
• Честотен диапазон (микрофон) 100 Hz - 10 kHz
• Импеданс (слушалка) 32 Ω
• Импеданс (микрофон) 2,2 kΩ
• Технология: MultiPoint
• Обхват 10 m
• WBCV ≥ 75mV
• Допълнителни функции:
√ Бутон за отговор, Допълнително усилване на басите, QuickPair, Контрол на звука
• Време за слушане на музика: 60ч
• В режим на готовност 4320 ч
• Време за разговори 60 часа
• Вграден микрофон (омнидиректен)
• Модел: Стерео
• Чувствителност (Слушалки): 98 dB
• Чувствителност (микрофон): -42 dB
• Гласов асистент Apple Siri/Google Assistant
• Тегло: 180 гр
• Зареждане с USB-C
• Време за зареждане: 2.5 часа