HAMA Smart Wireless за телефони
Безжичен микрофон за мобилни телефони
HAMA Smart Wireless за телефони
Безжичен микрофон за мобилни телефони
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс |
USB-C Безжично |
| Насоченост | Омнидиректен |
| Честотен диапазон | 18 Hz - 21000 Hz |
| Импеданс | 2200 Ω |
| Чувствителност | -38 dB |
| Тип микрофон | Кондензаторен |
| Звуков сигнал | Глас |
| Предназначен за |
Конференция Пряко предаване За Камера Онлайн разговори |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 12 месеца |
| Арт. номера |
04680
|
Тип: Clip-on микрофон
Модел: Mono
Тип микрофон: Кондензаторен
Насоченост: Omni-directional (всепосочен)
Свързаност:
• Интерфейс: USB-C
• Тип връзка: Безжична
Аудио характеристики:
• Честотен диапазон: 80 Hz – 16 kHz
• Импеданс: 2200 Ω
• Чувствителност: -38 dB ± 3 dB
Функции:
• Автоматично шумопотискане
• Интелигентна филтрация на околен шум
• Мониторинг на звука (възможност за слушалки през USB)
• Подходящ за видео запис със свободни ръце
• Обхват: до 20 м
Материал: Пластмаса
Размери:
• Ширина: 57 мм
• Дължина: 15 мм
• Височина: 10 мм
• Тегло: 19 г
Захранване:
• Тип батерия: LR44
• Брой батерии: 1
Виж също:
Звукови карти HAMA, SATA кабели HAMA, Кутии за дискове HAMA, Стойки и аксесоари HAMA, Чанти за лаптопи HAMA, Захранвания за лаптопи HAMA, USB хъбове HAMA, USB памети HAMA, Звукови системи и тонколони HAMA, Уеб камери HAMA, Мишки HAMA, Четци за карти HAMA, Подложки за мишка HAMA, Микрофони HAMA, Слушалки HAMA, Захранващи кабели HAMA, Мрежови кабели HAMA, Адаптери и конвертори HAMA, Фото и видео аксесоари HAMA, Стрийминг HAMA, Зарядни за телефони HAMA, USB кабели HAMA, Геймърски аксесоари HAMA, Зарядни устройства и адаптери HAMA, Шредери HAMA, Почистващи материали HAMA, Разклонители HAMA, Таймери HAMA, HDMI кабели HAMA, Геймпадове и волани HAMA, Стойки за монтаж HAMA, Преносими тонколони HAMA, Мрежови карти HAMA, Аудио кабели HAMA, Инструменти HAMA, DisplayPort кабели HAMA, Холдер HAMA, KVM превключватели HAMA, Кепчър карти HAMA, Геймърски мишки HAMA, PC модинг HAMA, Организиране на кабели HAMA, Външни батерии HAMA, Екрани HAMA, Блутут адаптери HAMA, Геймърски клавиатури HAMA, DVI кабели HAMA, Охлаждащи поставки за лаптопи HAMA, Офис клавиатури HAMA, Комплект мишка и клавиатура HAMA, VGA кабели HAMA