HAMA Slim за лаптоп до 15,6"
Охлаждаща поставка за лаптоп - ултра-плоска, тиха, лека, до 40 см
HAMA Slim за лаптоп до 15,6"
Охлаждаща поставка за лаптоп - ултра-плоска, тиха, лека, до 40 см
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Минимален диагонал | 13.3 inch |
| Максимален диагонал | 15.6 inch |
| Размери вентилатор | 150 мм |
| Интерфейс | USB |
| Размери | 33.5 x 23.5 x 3 cm |
| Тип аксесоар | Охладител |
| Материал | Пластмаса |
| Ниво на шум (dB) | 23 dB |
| Цвят | Черен |
| Напрежение (V) | 5 |
| Гаранция | 12 месеца |
| Арт. номера |
126808
|
• Охлаждаща поставка за лаптоп с тънък дизайн и оптимална циркулация на въздуха, което помага да се избегне прегряване
• Гумирана основа за сигурно позициониране
• Ниска консумация на енергия, което щади батерията на лаптопа
• Захранване от USB порта на преносимия компютър
• Вентилатор с много малък шум
• Диоди с червен цвят
- Консумация: 392 mA
- За лаптоп с размер: 34cm до 40cm [13.3" - 15.6"]
- Дължина на кабела: 50 cm
- Размер на вентилатора: 15 cm
- Шум: 23 dBA
- Размери: 33.5 x 23.5 x 3 cm
Виж също:
Звукови карти HAMA, SATA кабели HAMA, Кутии за дискове HAMA, Стойки и аксесоари HAMA, Чанти за лаптопи HAMA, Захранвания за лаптопи HAMA, USB хъбове HAMA, USB памети HAMA, Звукови системи и тонколони HAMA, Уеб камери HAMA, Мишки HAMA, Четци за карти HAMA, Подложки за мишка HAMA, Микрофони HAMA, Слушалки HAMA, Захранващи кабели HAMA, Мрежови кабели HAMA, Адаптери и конвертори HAMA, Фото и видео аксесоари HAMA, Стрийминг HAMA, Зарядни за телефони HAMA, USB кабели HAMA, Геймърски аксесоари HAMA, Зарядни устройства и адаптери HAMA, Шредери HAMA, Почистващи материали HAMA, Разклонители HAMA, Таймери HAMA, HDMI кабели HAMA, Геймпадове и волани HAMA, Стойки за монтаж HAMA, Преносими тонколони HAMA, Мрежови карти HAMA, Аудио кабели HAMA, Инструменти HAMA, DisplayPort кабели HAMA, Холдер HAMA, KVM превключватели HAMA, Кепчър карти HAMA, Геймърски мишки HAMA, PC модинг HAMA, Организиране на кабели HAMA, Външни батерии HAMA, Екрани HAMA, Блутут адаптери HAMA, Геймърски клавиатури HAMA, DVI кабели HAMA, Охлаждащи поставки за лаптопи HAMA, Офис клавиатури HAMA, Комплект мишка и клавиатура HAMA, VGA кабели HAMA