Hama охлаждаща поставка за лаптоп
охлаждаща поставка за лаптоп Black Edition с вентилатор
Hama охлаждаща поставка за лаптоп
охлаждаща поставка за лаптоп Black Edition с вентилатор
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Максимален диагонал | 15.6 inch |
| Интерфейс | USB |
| Размери | 5.3 x 35 x 29.5 cm |
| Тип аксесоар | Охладител |
| Материал | Пластмаса |
| Ниво на шум (dB) | 20 dB |
| Цвят | Черен |
| Други | 2 Броя вентилатори с онсумация: 480 mA |
| Напрежение (V) | 5 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
126809
|
Основни характеристики:
• Ниво на шум: 23 dBA (много тиха работа)
• Материал на корпуса: Пластмаса
• Брой вентилатори: 1
• Специални характеристики:
• Противохлъзгаща се повърхност
• Стабилна конструкция
Размери:
• Ширина: 35 см
• Дълбочина: 29 см
• Височина: 5 см
• Тегло: 455 г
• Размер на вентилатора: 12.5 см
• Дължина на кабела: 50 см
Захранване (USB): 275 mA
• Допълнителни функции: Има ръбове с гумени подложки за стабилност и предотвратяване на плъзгане, както и стабилна повърхност, която не блокира вентилационните отвори на лаптопа.
Виж също:
Звукови карти HAMA, SATA кабели HAMA, Кутии за дискове HAMA, Стойки и аксесоари HAMA, Чанти за лаптопи HAMA, Захранвания за лаптопи HAMA, USB хъбове HAMA, USB памети HAMA, Звукови системи и тонколони HAMA, Уеб камери HAMA, Мишки HAMA, Четци за карти HAMA, Подложки за мишка HAMA, Микрофони HAMA, Слушалки HAMA, Захранващи кабели HAMA, Мрежови кабели HAMA, Адаптери и конвертори HAMA, Фото и видео аксесоари HAMA, Стрийминг HAMA, Зарядни за телефони HAMA, USB кабели HAMA, Геймърски аксесоари HAMA, Зарядни устройства и адаптери HAMA, Шредери HAMA, Почистващи материали HAMA, Разклонители HAMA, Таймери HAMA, HDMI кабели HAMA, Геймпадове и волани HAMA, Стойки за монтаж HAMA, Преносими тонколони HAMA, Мрежови карти HAMA, Аудио кабели HAMA, Инструменти HAMA, DisplayPort кабели HAMA, Холдер HAMA, KVM превключватели HAMA, Кепчър карти HAMA, Геймърски мишки HAMA, PC модинг HAMA, Организиране на кабели HAMA, Външни батерии HAMA, Екрани HAMA, Блутут адаптери HAMA, Геймърски клавиатури HAMA, DVI кабели HAMA, Охлаждащи поставки за лаптопи HAMA, Офис клавиатури HAMA, Комплект мишка и клавиатура HAMA, VGA кабели HAMA