HAMA MyVoice Station Bluetooth
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | Ear Hook |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Размер говорители | 10 mm |
| Чувствителност | 118 dB |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип Микрофон | Omni-directional |
| Микрофон Sensitivity | -42 dB |
| Съвместимост | Bluetooth устройства |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 8 g |
| Bluetooth версия | Bluetooth 5.2 |
| Време на работа | до 10 часа |
| Обхват | до 10 метра |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
184186
|
Основни характеристики
• Bluetooth версия: 5.3
• Време за разговори: До 8 часа
• Време в режим на готовност: До 60 часа
• Обхват: До 10 метра
• Зареждане: USB-C порт, време за пълно зареждане около 2 часа
• LED индикатор: Червен при зареждане, син при пълно зареждане
• Гласов асистент: Поддържа Siri и Google Assistant
• Мултипойнт свързаност: Позволява едновременно свързване с две устройства
Инструкции за употреба:
• Включване: Задръжте бутона за захранване за 2-3 секунди
• Изключване: Задръжте бутона за захранване за 5-6 секунди
• Сдвояване: Активирайте Bluetooth на вашето устройство, потърсете "Hama MyVoice Station" и въведете парола "0000" при нужда
• Активиране на гласов асистент: Натиснете съответния бутон веднъж