HAMA Freedom Lit III Bluetooth Pink
HAMA Freedom Lit III Bluetooth Pink
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | On-Ear |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Размер говорители | 40 mm |
| Чувствителност | 98 dB |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип Микрофон | Omni-directional |
| Микрофон Sensitivity | -42 dB |
| Съвместимост | Bluetooth устройства |
| Характеристики |
Apple Siri Voice Assistant Google Voice Assistant |
| Цвят | Розов |
| Тегло | 120 g |
| Bluetooth версия | Bluetooth 5.0 |
| Време на работа | до 15 часа |
| Обхват | до 10 метра |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
221768
|
• Bluetooth клас 2
• Bluetooth версия 5.4
• Честотна лента 2402-2480MHz
• Честотен обхват (Слушалки) 20 Hz - 20 kHz
• Честотен обхват (микрофон) 50 Hz - 8 kHz
• Импеданс (слушалка) 32 Ω
• Импеданс (микрофон) 2,2 kΩ
• Разстояние на предаване 10 m
√ Допълнителни функции Бутон за отговор, QuickPair, Контрол на звука
√ Съвместими bluetooth профили A2DP V1.3/AVRCP V1.6/HFP V1.7
• Насоченост (микрофон) Всепосочен
• Макс. Музикално време 15:00ч
• Макс. В режим на готовност 185 ч
• Макс. Време за разговори 15 часа
• Позиция на микрофона Вграден микрофон
• Модел Стерео
• Чувствителност (Слушалки) 98 dB +/- 3 dB
• Чувствителност (микрофон) -42 dB ± 3 dB
• Специална функция Сгъваем
Тегло 120 гр
Метод на зареждане USB-C гнездо
Време за зареждане в часове 3 часа