Hama Freedom Light II Bluetooth Orange
Hama Freedom Light II Bluetooth Orange
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | EarBuds |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Размер говорители | 13 mm |
| Чувствителност | 105 dB |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип Микрофон | Omni-directional |
| Микрофон Sensitivity | -22 dB |
| Съвместимост | Bluetooth устройства |
| Характеристики |
Apple Siri Voice Assistant Google Voice Assistant |
| Цвят | Оранжев |
| Тегло | 35 g |
| Bluetooth версия | Bluetooth 5.3 |
| Време на работа | до 20 часа |
| Обхват | до 10 метра |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
221757
|
Bluetooth TWS слушалки
Истински безжични слушалки за удобно телефониране на работа, в колата или в движение
Функцията на смартфона може да се управлява чрез сензорно управление (напр. приемане / извършване / отхвърляне на повиквания / повторно набиране на последния номер)
Функции за контрол на музиката (възпроизвеждане/пауза)
Силата на звука може да се контролира чрез гласови асистенти
С кутия за зареждане: това означава, че слушалките могат да се зареждат до 3 пъти, докато сте в движение. Кутията за зареждане се зарежда чрез USB-C връзка
Време за музика / време за разговори: 5 часа/3 часа с напълно заредена слушалка, 20 часа/12 часа с мобилна докинг станция
• Bluetooth Клас: 2
• Bluetooth версия: 5.3
• Честотна лента: 2402-2480MHz
• Разстояние на предаване: 10 m
• Сензор за докосване с пръст/QuickPair/Истинска безжична връзка/Гласов контрол
• Насоченост (микрофон): Всепосочен
• Честота на зареждане: 3 x
• Макс. Музикално време: 20ч
• Макс. В режим на готовност: 150 ч
• Макс. Време за разговори: 12 часа
• Позиция на микрофона: Вграден микрофон
• Модел: Стерео
• Гласов асистент: Apple Siri/Google Assistant
• Тегло: 35 g
• Метод на зареждане: USB-C
• Време за зареждане в часове: 2 часа
• Необходимо високопроизводително захранване: 2,0 W
• Необходимо минимално захранване: 2,0 W
• USB PD: Не