HAMA Freedom Athletics III Bluetooth
HAMA Freedom Athletics III Bluetooth
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | In-Ear |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Размер говорители | 10 mm |
| Чувствителност | 96 dB |
| Съпротивление | 32 Ω |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип Микрофон | Omni-directional |
| Микрофон Sensitivity | -42 dB |
| Съвместимост | Bluetooth устройства |
| Характеристики |
Apple Siri Voice Assistant Google Voice Assistant |
| Цвят | Жълт |
| Тегло | 12 g |
| Bluetooth версия | Bluetooth 5.3 |
| Време на работа | до 6 часа |
| Обхват | до 10 метра |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
221776
|
• Bluetooth версия 5.3, клас 2
• Честотен обхват (слушалки) 20 Hz – 20 kHz
• Честотен обхват (микрофон) 20 Hz – 20 kHz
• Импеданс (слушалки) 32 Ω
• Импеданс (микрофон) 2.2 Ω
• Чувствителност (слушалки) 96 dB ± 3 dB
• Чувствителност (микрофон) -42 dB
• Диаметър на говорителя 10 мм
• Посока на микрофона Всепосочен (Omnidirectional)
• Позиция на микрофона Вграден в кабела
• Дизайн In-Ear с кабел между слушалките
• Специални функции Duplex, Voice Control, QuickPair
• Гласови асистенти Поддръжка на Siri и Google Assistant
• Допълнителни бутони Отговор / регулиране на звука / Play/Pause
• Макс. време за музика До 6 часа
• Макс. време за разговори До 5.5 часа
• Макс. режим на готовност До 4320 часа (~180 дни)
• Разстояние на връзката До 10 м
• Тегло 12 г
√ Зареждане USB-C, време за зареждане ~2 ч
√ Идеални за спорт – изключително леки и удобни за носене при движение
√ Безжично стерео слушане с Bluetooth 5.3 и поддръжка на MultiPoint технология
√ Вграден микрофон с гласов контрол – съвместим със Siri и Google Assistant
√ Управление на повиквания и музика чрез бутон на кабела
√ Възможност за едновременно свързване с 2 устройства