GIGABYTE GeForce RTX 4090 GAMING OC 24GB GDDR6X
Видео карта GIGABYTE GeForce RTX 4090 GAMING OC 24GB GDDR6X
GIGABYTE GeForce RTX 4090 GAMING OC 24GB GDDR6X
Видео карта GIGABYTE GeForce RTX 4090 GAMING OC 24GB GDDR6X
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Чипсет | NVIDIA |
| Серия | RTX 4000 Series |
| Графичен процесор | GeForce RTX 4090 |
| Капацитет памет | 24 GB |
| Размер на шината | 384 bit |
| Тип памет | GDDR6X |
| Препоръчително захранване | 1000W |
| Тип карта | Gaming |
| Конектори за захранване | 16-pin |
| Брой слотове | Triple Slot |
| Специални характеристики | NVIDIA NVLink |
| Макс. резолюция | 7680 x 4320 |
| Честота процесор | 1905 Mhz |
| Честота памет (MHz) | 21 Gbps |
| Вид охлаждане | Активно |
| Bus Standard | PCI Express 4.0 x16 |
| Maximum Display | 4 |
| CUDA ядра | 16384 |
| Комплектът включва |
Държач за видео карта 16-pin към 4x8-pin power Адаптер |
| Размери (GPU) | 340 x 150.2 x 75.2 mm |
| Други (GPU) | DirectX 12 Ultimate |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
67651
|
- Мултипроцесори NVIDIA Ada Lovelace Streaming: До 2 пъти по-висока производителност и енергийна ефективност
- Тензорни ядра от 4-то поколение: До 2 пъти AI производителност
- 3-то поколение RT ядра: До 2X производителност при проследяване на лъчи Осъществено от GeForce RTX® 4090
- Интегриран с 24GB GDDR6X 384-битов интерфейс на паметта
- Охладителна система WINDFORCE RGB Fusion
- Двоен BIOS Защитна метална задна плоча
- Скоба против провисване
Виж също:
Дънни платки GIGABYTE, Видео карти GIGABYTE, Захранвания GIGABYTE, Кутии за компютри GIGABYTE, Solid State Drive (SSD) GIGABYTE, Входно-изходни контролери GIGABYTE, Офис клавиатури GIGABYTE, Безжични адаптери GIGABYTE, Слушалки GIGABYTE, Геймърски мишки GIGABYTE, USB кабели GIGABYTE, Геймърски столове GIGABYTE, Монитори GIGABYTE, Охладители за процесори GIGABYTE, Вентилатори GIGABYTE