Gigabyte G34WQC2 34" VA 21:9 200Hz
Gigabyte G34WQC2 34" VA 21:9 200Hz
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 34.0 inch |
| Резолюция | 3440 x 1440 |
| Тип на панела | VA |
| Честота на опресняване | 200 Hz |
| Време за реакция | 1 ms |
| Яркост | 450 cd/㎡ |
| Контраст | 4000:1 |
| Тип екран |
UltraWide Curved |
| Аспект изображение | 21:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
DCI-P3 95% sRGB 125% |
| Интерфейс |
2 x HDMI 2 x Display Port Earphone |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +21° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +15° ~ -15° |
| Регулиране височина (Height) | до 130 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 2W |
| Консумирана мощност | 37 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 7.40 kg |
| Тегло без стойка | 5.50 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Premium Flicker-Free Low Blue Light VESA DisplayHDR 400 |
| Други характеристики |
Curvature 1500R DisplayPort кабел |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
G34WQC2
|
Виж също:
Дънни платки GIGABYTE, Видео карти GIGABYTE, Захранвания GIGABYTE, Кутии за компютри GIGABYTE, Solid State Drive (SSD) GIGABYTE, Входно-изходни контролери GIGABYTE, Офис клавиатури GIGABYTE, Безжични адаптери GIGABYTE, Слушалки GIGABYTE, Геймърски мишки GIGABYTE, USB кабели GIGABYTE, Геймърски столове GIGABYTE, Монитори GIGABYTE, Охладители за процесори GIGABYTE, Вентилатори GIGABYTE