Геймърски стол ENDORFY Scrim YL
Цвят: Черно/Жълто
Геймърски стол ENDORFY Scrim YL
Цвят: Черно/Жълто
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Максимално тегло | 120 kg |
| Ширина на седалката | 540 мм |
| Дълбочина на седалката | 500 мм |
| Височина на облегалката | 850 мм |
| Регулируеми подлакътници | Да |
| Цвят (Стол) |
Черен Жълт |
| Обшивка на стола |
Текстил Изкуствена кожа |
| Заключващ механизъм | Да |
| Люлеещ механизъм | Да |
| Съвместимост | Универсален |
| Газов амортисьор | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
EY8A003
|
Виж също:
Геймърски мишки ENDORFY, Геймърски клавиатури ENDORFY, Вентилатори ENDORFY, Слушалки ENDORFY, Подложки за мишка ENDORFY, Кутии за компютри ENDORFY, Захранвания ENDORFY, Охладители за процесори ENDORFY, Геймърски столове ENDORFY, Геймърски бюра ENDORFY, Микрофони ENDORFY, Стойки за монтаж ENDORFY