ASUS ROG Delta Core
Геймърски слушалки ASUS ROG Delta Core, Hi-Res Audio
ASUS ROG Delta Core
Геймърски слушалки ASUS ROG Delta Core, Hi-Res Audio
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Размер говорители (мм) | 50 mm |
| Интерфейс |
3.5mm жак 2 x 3.5mm жак |
| Свързване | С кабел |
| Съпротивление (Ω) | 32 Ω |
| Чувствителност (dB) | 127 dB |
| Микрофон чувствителност | -40 dB |
| Съвместимост |
PC Console MAC Nintendo Switch |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон (Hz) | 20 Hz - 40 000 Hz |
| Дължина кабел (m) | 1.5m + 1m audio/mic splitter |
| Тегло | 346 гр |
| Гаранция | 24 месеца |
Геймърски слушалки ASUS ROG Delta Core, Hi-Res Audio
ROG Delta Core
Геймърските слушалките ROG Delta Core осигуряват потапящо гейминг аудио и невероятен комфорт и са съвместими с PC, PS5, Xbox One, Nintendo switch и мобилни устройства.
Виж също:
Дънни платки ASUS, Звукови карти ASUS, Кутии за компютри ASUS, Кутии за дискове ASUS, CD, DVD, Блу рей ASUS, Разширителни карти (PCIe) ASUS, Входно-изходни контролери ASUS, Монитори ASUS, Блутут адаптери ASUS, Слушалки ASUS, Подложки за мишка ASUS, Геймърски аксесоари ASUS, Рутери ASUS, Лаптопи ASUS, Геймърски клавиатури ASUS, Захранвания за лаптопи ASUS, Чанти за лаптопи ASUS, Мишки ASUS, Захранвания ASUS, Безжични адаптери ASUS, Геймърски мишки ASUS, Видео карти ASUS, Охладители за процесори ASUS, Вентилатори ASUS, Комплект мишка и клавиатура ASUS