FRACTAL White Ion 3 Gold 1000W
FRACTAL DESIGN | FD-P-IA3G-101-EU-WT | 0843276110284
FRACTAL White Ion 3 Gold 1000W
FRACTAL DESIGN | FD-P-IA3G-101-EU-WT | 0843276110284
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 1000 W |
| Сертификат 80+ | 80 Plus GOLD |
| Тип окабеляване | Модулно |
| Формат | ATX |
| Размери (mm) | 150 x 150 x 86 mm |
| Захранване |
100 V - 240 V 50~60 Hz |
| Специални характеристики |
Active PFC LLC DC-DC Zero RPM Fan SR (Synchronous Rectifier) |
| Вентилатор (PSU) |
140 mm вентилатор Fluid Dynamic Bearing |
| Тегло (PSU) | 1.80 kg |
| Конектори (PSU) |
ATX 24-pin x 1 CPU 4+4-pin x 2 PCI-e 6+2-pin x 3 SATA x 10 MOLEX x 2 PCI-e 5.1 (16pin) 12V-2x6 pin x 1 |
| Защити |
OVP (Over Voltage Protection) OCP (Over Current Protection) UVP (Under Voltage Protection) OPP (Over Power Protection) OTP (Over Temperature Protection) SCP (Short Circuit Protection) |
| Manufacturer (OEM) | Seasonic |
| ATX 3 | ATX 3.1 |
| Гаранция | 120 месеца |
| Арт. номера |
72591
|