FRACTAL Pop 2 Vision Black
FRACTAL DESIGN | FD-C-POV2A-01 | 7340172712152
FRACTAL Pop 2 Vision Black
FRACTAL DESIGN | FD-C-POV2A-01 | 7340172712152
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Формат | ATX |
| Поддържани формати |
ATX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Цвят | Черен |
| Включени вентилатори | 4 x 120 |
| Тегло (Case) | 9.70 kg |
| Размери (Case) | 434 x 297 x 441 mm |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой вътрешни гнезда |
1 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Вентилатори съвместимост |
Rear: 1 x 120 mm Top: 3 x 120/2 x 140 mm Side: 2 x 120 mm Bottom: 2 x 120 mm |
| Макс. височина CPU охладител | 172 mm |
| Макс. дължина видео карта | 412 mm |
| Радиатори съвместимост | Top: Up to 360/280 mm |
| Преден панел I/O Ports |
1 x Audio Combo jack 1 x USB-C 5Gbps 1 x USB-A 5Gbps |
| Дължина захранване | до 190 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
72583
|
Pop 2 Vision pairs a panoramic glass design with an intuitive dual-chamber layout. With generous graphics card support, four pre-installed reverse-blade fans, and space for a 360 mm top-mounted radiator, it’s designed to showcase modern gaming components and keep them running smoothly.
