Endorfy Stratus 120 PWM
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Вентилатор | 120 mm |
| Обороти до | 1400 rpm |
| Конектор | 4-pin |
| Размери (mm) | 120 x 120 x 25 |
| Вид лагер | Fluid Dynamic Bearing |
| Волтаж | 12 V DC |
| Външен цвят | Черен |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.25 A |
| Гаранция | 60 месеца |
| Арт. номера |
EY4A007
|
Виж също:
Геймърски мишки ENDORFY, Геймърски клавиатури ENDORFY, Вентилатори ENDORFY, Слушалки ENDORFY, Подложки за мишка ENDORFY, Кутии за компютри ENDORFY, Захранвания ENDORFY, Охладители за процесори ENDORFY, Геймърски столове ENDORFY, Геймърски бюра ENDORFY, Микрофони ENDORFY, Стойки за монтаж ENDORFY