Endorfy Fluctus 120 PWM
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Вентилатор | 120 mm |
| Обороти до | 1800 rpm |
| Конектор | 4-pin |
| Размери (mm) | 120 x 120 x 25 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| MTBF (часове за функциониране) | 100 000 hr |
| Вид лагер | Fluid Dynamic Bearing |
| Волтаж | 12 V DC |
| Външен цвят | Черен |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.30 A |
| Други (Fan) | PWM Control |
| Гаранция | 60 месеца |
| Арт. номера |
EY4A001
|
Виж също:
Геймърски мишки ENDORFY, Геймърски клавиатури ENDORFY, Вентилатори ENDORFY, Слушалки ENDORFY, Подложки за мишка ENDORFY, Кутии за компютри ENDORFY, Захранвания ENDORFY, Охладители за процесори ENDORFY, Геймърски столове ENDORFY, Геймърски бюра ENDORFY, Микрофони ENDORFY, Стойки за монтаж ENDORFY