Endorfy Fera 5 ARGB
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип охлаждане | Въздушно |
| Сокет |
AM5 AM4 1700 1200 1150 1151 1155 1156 |
| Вентилатор скорост | 250 ~ 1850 rpm |
| Конектор |
4-pin 5V aRGB 3-pin |
| Размери (mm) | 155 x 127 x 77 mm |
| Тегло (гр) | 600 г |
| Вентилатор размер | 120 x 120 x 25 mm |
| Тип на лагера | Fluid Dynamic Bearing |
| Височина (mm) | 155 mm |
| Капацитет на охлаждане (TDP) | 220 W |
| Гаранция | 72 месеца |
| Арт. номера |
EY3A007
|
Виж също:
Геймърски мишки ENDORFY, Геймърски клавиатури ENDORFY, Вентилатори ENDORFY, Слушалки ENDORFY, Подложки за мишка ENDORFY, Кутии за компютри ENDORFY, Захранвания ENDORFY, Охладители за процесори ENDORFY, Геймърски столове ENDORFY, Геймърски бюра ENDORFY, Микрофони ENDORFY, Стойки за монтаж ENDORFY