Delock 64262 Clip Type 4 x USB 5Gbps
Delock External USB 5 Gbps 4 Port Hub 2 x USB Type-A and 2 x USB Type-C™ with Locking Screw
Delock 64262 Clip Type 4 x USB 5Gbps
Delock External USB 5 Gbps 4 Port Hub 2 x USB Type-A and 2 x USB Type-C™ with Locking Screw
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | USB Хъб |
| Интерфейс (свързване) | USB-A 5Gbps |
| Брой USB портове | 4 |
| USB Портове |
USB-C 5Gbps x2 USB-A 5Gbps x2 |
| Кабел | Дължина: 1.20m |
| Доп. Информация | Clip Range: 5-30mm |
| Размер | 92 x 46 x 23 mm |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 12 месеца |
| Арт. номера |
64262
|
- Connectors:
1 x USB 5 Gbps Type-A female (Host)
2 x USB 5 Gbps Type-A female (Device)
2 x USB 5 Gbps USB Type-C™ female (Device)
1 x USB Type-C™ female (optional for power supply) - Chipset: Genesys Logic GL3520
- Data transfer rate up to 5 Gbps
- 1 x LED indicator
- Locking screw with silicone pad
- Width of the opening: ca. 5 to 30 mm
- Housing material: aluminium / plastic
- Dimensions (LxWxH): ca. 92 x 46 x 23 mm
- Colour: black
- Plug & Play
Виж също:
SATA кабели DELOCK, Входно-изходни контролери DELOCK, Кутии за дискове DELOCK, Уеб камери DELOCK, USB хъбове DELOCK, Микрофони DELOCK, Организиране на кабели DELOCK, USB кабели DELOCK, HDMI кабели DELOCK, Разширителни карти (PCIe) DELOCK, PC модинг DELOCK, Адаптери и конвертори DELOCK, KVM превключватели DELOCK, Блутут адаптери DELOCK, Мрежови карти DELOCK, Инструменти DELOCK, Холдер DELOCK, DisplayPort кабели DELOCK, Аудио кабели DELOCK, DVI кабели DELOCK, Подложки за мишка DELOCK, Мрежови кабели DELOCK, PC кабели и преходници DELOCK