Dell U4025QW 39.7" IPS 5K 21:9 120Hz
Dell UltraSharp Elevate your performance with a curved Thunderbolt™ hub monitor featuring a stunning 5K display and a 120Hz refresh rate.
Dell U4025QW 39.7" IPS 5K 21:9 120Hz
Dell UltraSharp Elevate your performance with a curved Thunderbolt™ hub monitor featuring a stunning 5K display and a 120Hz refresh rate.
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 39.7 inch |
| Резолюция | 5120 x 2160 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Време за реакция | 5 ms |
| Яркост | 600 cd/㎡ |
| Контраст | 2000:1 |
| Тип екран |
UltraWide Curved |
| Аспект изображение | 21:9 |
| Брой цветове | 1.07 милиарда (10-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама |
DCI-P3 99% sRGB 100% |
| Интерфейс |
1 x HDMI 1 x Display Port 1 x Audio Output RJ-45 Ethernet (LAN) 4 x USB 10Gbps 2 x Thunderbolt 4 (Daisy Chain) 2 x USB-C 10Gbps |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +21° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +30° ~ -30° |
| Регулиране височина (Height) | до 150 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Вградени говорители | 2 x 9W |
| Консумирана мощност | 40 W |
| Цвят | Сребрист |
| Тегло | 12.20 kg |
| Тегло без стойка | 8.40 kg |
| Видео функции |
Color Accuracy : △E< 2 PBP (Picture by Picture) PIP (Picture in Picture) VESA DisplayHDR 600 |
| Други характеристики |
Curvature 2500R Daisy Chain свързване |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
U4025QW
|