Dell SE2726H 27" IPS 144Hz
Dell 27 Monitor with TÜV-certified eye comfort, 144Hz refresh rate, low blue light and compact design
Dell SE2726H 27" IPS 144Hz
Dell 27 Monitor with TÜV-certified eye comfort, 144Hz refresh rate, low blue light and compact design
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 27.0 inch |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип на панела | IPS |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| Време за реакция | 4 ms |
| Яркост | 300 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Брой цветове | 16.7 милиона (8-bit) |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Цветова гама | NTSC 72% |
| Интерфейс | 2 x HDMI |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +21° |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 17 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 4.50 kg |
| Видео функции |
AMD FreeSync Eye Comfort |
| Други характеристики | HDMI кабел |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
SE2726H
|