Creative Zen Air SXFI Bluetooth
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип слушалки | In-Ear |
| Свързване | Безжично |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Размер говорители | 10 mm |
| Честотен диапазон | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Тип Микрофон | Omni-directional |
| Съвместимост |
PC Windows macOS Android iOS |
| Характеристики |
Apple Siri Voice Assistant Google Voice Assistant |
| Цвят | Сив |
| Тегло | 11 g |
| Bluetooth версия | Bluetooth 5.3 |
| Време на работа | до 12 часа |
| Обхват | до 10 метра |
| Батерия |
60 mAh 500 mAh |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
51EF1180AA000
|
Creative Zen Air SXFI са безжични слушалки с технология Super X-Fi®, която създава персонализирано и обгръщащо аудио изживяване, наподобяващо звук от многоканална аудио система. Ето някои от основните им характеристики:
- Адаптивно активно шумопотискане (ANC): Намалява до 98% от околния шум, с режим Ambient за осведоменост за обкръжението.
- Живот на батерията: До 39 часа общо време за възпроизвеждане с кутията за зареждане.
- Bluetooth 5.3: Осигурява ниска латентност и висококачествено безжично предаване.
- IPX5 рейтинг: Устойчиви на вода, подходящи за тренировки или лек дъжд.
- Персонализируеми сензорни контроли: Настройки чрез приложението Creative.
Слушалките са проектирани за комфорт и идват с различни размери на силиконови накрайници. Те също така поддържат свързване с две устройства едновременно.
System Requirements:
iOS
iPhone / iPads with Bluetooth for wireless audio streaming
Android
Phones / Tablets with Bluetooth for wireless audio streaming
PC
All PC / Laptop running Windows 10 and 11 with Bluetooth A2DP and AVRCP
Mac
All Apple computers with Bluetooth A2DP and AVRCP