COUGAR STRYDER WHITE
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Максимално тегло | 120 kg |
| Ширина на седалката | 570 мм |
| Дълбочина на седалката | 490 мм |
| Височина на облегалката | 700 мм |
| Регулируеми подлакътници | Не |
| Цвят (Стол) |
Бял Сив |
| Обшивка на стола | Имитация на лен |
| Тегло (Стол) | 15.00 кг |
| Регулиране на височината | 1150 - 1250 мм |
| Газов амортисьор | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
CGR-STD-ASW
|
Sit Smart. Live Better.
The COUGAR Stryder is built for how you work and play — at your desk, in your home, and in step with your everyday rhythm. Designed for hybrid spaces and real-life multitasking — from working remotely and editing media to unwinding with a game or a show — the Stryder doesn’t ask you to choose between comfort and function. It simply delivers both.
- Clean, low-profile design that fits naturally into all productive, creative and recreational spaces.
- Wider adjustable headrest.
- Multi-density foam seat.
- Flip–up armrest.
- Ergonomically contoured lumbar support design.
- Imitation linen upholstery with classic diamond stitching.
