COUGAR RANGER ELITE JET GRAY
COUGAR RANGER ELITE JET GRAY
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Максимално тегло | 135 kg |
| Ширина на седалката | 490 мм |
| Дълбочина на седалката | 490 мм |
| Височина на облегалката | 620 мм |
| Регулируеми подлакътници | Не |
| Цвят (Стол) | Сив |
| Обшивка на стола | Тъкан наподобяващ кожа |
| Тегло (Стол) | 24.60 кг |
| Регулиране на височината | няма |
| Газов амортисьор | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
CGR-RAE-GRB
|
The Seat of Victory
Constructed with top-tier materials, including a robust steel frame and premium components, the Ranger Elite comes in PVC leather, plush velvet and leather-like fabric upholsteries for gaming in luxury, style and comfort. A foldable footrest and reclining backrest ensure superior comfort during epic sessions.
Reign in Luxury
Hold dominion over your gaming realm in luxury, style and comfort with a choice of PVC leather, plush velvet and leather-like fabric upholsteries.
Adjustable Design
A range of settings
- focused 95º
- neutral 135º
- laid-back 160º
presents you with options for dialling in your preferred recline.
