COUGAR EXPLORE ROYAL GRAY F
COUGAR EXPLORE ROYAL GRAY F
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Максимално тегло | 120 kg |
| Ширина на седалката | 380 мм |
| Дълбочина на седалката | 490 мм |
| Височина на облегалката | 830 мм |
| Регулируеми подлакътници | Да |
| Цвят (Стол) | Сив |
| Обшивка на стола | Имитация на лен |
| Тегло (Стол) | 21.20 кг |
| Регулиране на височината | 1250 - 1350 мм |
| Газов амортисьор | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
CGR-EPF-ROG
|
Comfort and Style
Upholstered in options of plush velvet, PVC leather, imitation linen and leather-like fabric, the Explore Royal also features unique 3D armrests that hyperrotate within a 225° range, providing more natural resting arm positions for mobile gaming and reclining. With the securing strap for the lumbar pillow discreetly hidden within the backrest and textured leatherette backrest and seat edges, you’re all set to play in style and comfort.
- 3D Hyperrotation armrests provide natural resting arm positions.
- Securing strap for the lumbar pillow is hidden discreetly within the backrest.
- Textured leatherette backrest and seat edges adds durability and style.