COUGAR ARMOR ONE V2 F
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Максимално тегло | 120 kg |
| Ширина на седалката | 400 мм |
| Дълбочина на седалката | 490 мм |
| Височина на облегалката | 810 мм |
| Регулируеми подлакътници | Да |
| Цвят (Стол) |
Черен Оранжев |
| Обшивка на стола | Тъкан плат |
| Тегло (Стол) | 20.70 кг |
| Регулиране на височината | 1260 - 1340 мм |
| Газов амортисьор | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
CGR-A2F
|
Versatility and Comfort
The Armor One V2 offers versatile upholstery choices: premium PVC leather, woven fabric or imitation linen. Core features are consistent across models, with cosmetic and tactile variations cater to individual preferences.
Retaining the classic high-back design, the Armor One V2 reduces lower back tension. 4D folding armrests accommodate preferences for arm support or unhindered movement; a discreet strap secures the lumbar pillow, and an unobtrusive back pocket provides storage.
