COUGAR ARMOR ELITE WHITE
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Максимално тегло | 120 kg |
| Ширина на седалката | 545 мм |
| Дълбочина на седалката | 490 мм |
| Височина на облегалката | 820 мм |
| Регулируеми подлакътници | Да |
| Цвят (Стол) |
Бял Сив |
| Обшивка на стола | Дишаща PVC кожа |
| Тегло (Стол) | 20.00 кг |
| Регулиране на височината | 1260 - 1330 мм |
| Газов амортисьор | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
CGR-ARMOR ELITE-W
|