CORSAIR SCIMITAR RGB ELITE MOBA/MMO
The SCIMITAR RGB ELITE levels up your gameplay with 17 fully programmable buttons, a patented Key Slider™ control system
CORSAIR SCIMITAR RGB ELITE MOBA/MMO
The SCIMITAR RGB ELITE levels up your gameplay with 17 fully programmable buttons, a patented Key Slider™ control system
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Свързване | Безжична |
| Брой бутони | 17 |
| Цвят | Черен |
| Размери (Mouse) | 119.2 x 73.5 x 42.2 mm |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Дължина на кабела | 1.80 m |
| Други (Mouse) |
Вградена памет Програмируеми бутони Palm Grip Switch: OMRON Optical Braided cable |
| Чувствителност | 18000 DPI |
| Тегло | 122 g |
| Сензор | PixArt 3391 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
CH-9304211-EU
|

Виж също:
Кутии за компютри CORSAIR, Подложки за мишка CORSAIR, Памети CORSAIR, Solid State Drive (SSD) CORSAIR, Захранвания CORSAIR, Контролери за вентилатори CORSAIR, Вентилатори CORSAIR, Слушалки CORSAIR, Геймърски мишки CORSAIR, Геймърски клавиатури CORSAIR, Памети за лаптоп CORSAIR, PC модинг CORSAIR, Външни SSD CORSAIR, Геймърски аксесоари CORSAIR, Геймърски столове CORSAIR, Охладители за процесори CORSAIR