CORSAIR NIGHTSWORD RGB Tunable FPS/MOBA
CORSAIR NIGHTSWORD RGB Tunable FPS/MOBA Gaming Mouse (EU)
CORSAIR NIGHTSWORD RGB Tunable FPS/MOBA
CORSAIR NIGHTSWORD RGB Tunable FPS/MOBA Gaming Mouse (EU)
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Свързване | С кабел |
| Брой бутони | 8 |
| Цвят | Черен |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Interface receiver | USB 2.0 |
| Дължина на кабела | 1.80 m |
| Чувствителност | 18000 DPI |
| Тегло | 119 g |
| Сензор |
PixArt PMW3391 Оптичен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
CH-9306011-EU
|
CORSAIR NIGHTSWORD RGB Tunable FPS/MOBA Gaming Mouse (EU)
Виж също:
Кутии за компютри CORSAIR, Подложки за мишка CORSAIR, Памети CORSAIR, Solid State Drive (SSD) CORSAIR, Захранвания CORSAIR, Контролери за вентилатори CORSAIR, Вентилатори CORSAIR, Слушалки CORSAIR, Геймърски мишки CORSAIR, Геймърски клавиатури CORSAIR, Памети за лаптоп CORSAIR, PC модинг CORSAIR, Външни SSD CORSAIR, Геймърски аксесоари CORSAIR, Геймърски столове CORSAIR, Охладители за процесори CORSAIR