CORSAIR M75 WIRELESS Lightweight White
CORSAIR M75 WIRELESS Lightweight White
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Свързване | Безжична |
| Цвят | Бял |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Други (Mouse) |
Bluetooth Wireless 2.4 GHz Вградена памет Ускорение 50G |
| Чувствителност | 26000 DPI |
| Тегло | 89 g |
| Сензор | MARKSMAN 26K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
CH-931D011-EU
|
Виж също:
Кутии за компютри CORSAIR, Подложки за мишка CORSAIR, Памети CORSAIR, Solid State Drive (SSD) CORSAIR, Захранвания CORSAIR, Контролери за вентилатори CORSAIR, Вентилатори CORSAIR, Слушалки CORSAIR, Геймърски мишки CORSAIR, Геймърски клавиатури CORSAIR, Памети за лаптоп CORSAIR, PC модинг CORSAIR, Външни SSD CORSAIR, Геймърски аксесоари CORSAIR, Геймърски столове CORSAIR, Охладители за процесори CORSAIR