CORSAIR M55 Lightweight Gaming Mouse
CORSAIR M55 Lightweight Gaming Mouse
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Свързване | С кабел |
| Брой бутони | 6 |
| Цвят | Черен |
| Размери (Mouse) | 118 x 62 x 38 mm |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Други (Mouse) |
Ускорение 35G Програмируеми бутони Palm Grip Claw Grip Finger Tip Grip |
| Чувствителност | 16000 DPI |
| Тегло | 55 g |
| Сензор | Оптичен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
CH-930F000-WW
|
Виж също:
Кутии за компютри CORSAIR, Подложки за мишка CORSAIR, Памети CORSAIR, Solid State Drive (SSD) CORSAIR, Захранвания CORSAIR, Контролери за вентилатори CORSAIR, Вентилатори CORSAIR, Слушалки CORSAIR, Геймърски мишки CORSAIR, Геймърски клавиатури CORSAIR, Памети за лаптоп CORSAIR, PC модинг CORSAIR, Външни SSD CORSAIR, Геймърски аксесоари CORSAIR, Геймърски столове CORSAIR, Охладители за процесори CORSAIR