Corsair KATAR PRO Wireless
Corsair KATAR PRO Wireless
Лизингов калкулатор
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Свързване | Безжична |
| Брой бутони | 6 |
| Цвят | Черен |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Interface receiver | Bluetooth |
| Дълбочина | 115.8 mm |
| Височина | 37.8 mm |
| Ширина | 64.2 mm |
| Чувствителност | 10000 DPI |
| Тегло | 96 g |
| Сензор | PixArt 3325 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
CH-931C011-EU
|
Виж също:
Кутии за компютри CORSAIR, Подложки за мишка CORSAIR, Памети CORSAIR, Solid State Drive (SSD) CORSAIR, Захранвания CORSAIR, Контролери за вентилатори CORSAIR, Вентилатори CORSAIR, Слушалки CORSAIR, Геймърски мишки CORSAIR, Геймърски клавиатури CORSAIR, Памети за лаптоп CORSAIR, PC модинг CORSAIR, Външни SSD CORSAIR, Геймърски аксесоари CORSAIR, Геймърски столове CORSAIR, Охладители за процесори CORSAIR