CORSAIR KATAR Elite Wireless Black
CORSAIR KATAR Elite Wireless Black
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Свързване | Безжична |
| Брой бутони | 6 |
| Цвят | Черен |
| Скорост на предаване | 2000 Hz |
| Interface receiver | Bluetooth |
| Дължина на кабела | 1.80 m |
| Други (Mouse) | Максимално ускорение - 50G |
| Включени кабели | USB кабел |
| Чувствителност | 26000 DPI |
| Тегло | 69 g |
| Сензор | MARKSMAN 26K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
CH-931C111-EU
|
Виж също:
Кутии за компютри CORSAIR, Подложки за мишка CORSAIR, Памети CORSAIR, Solid State Drive (SSD) CORSAIR, Захранвания CORSAIR, Контролери за вентилатори CORSAIR, Вентилатори CORSAIR, Слушалки CORSAIR, Геймърски мишки CORSAIR, Геймърски клавиатури CORSAIR, Памети за лаптоп CORSAIR, PC модинг CORSAIR, Външни SSD CORSAIR, Геймърски аксесоари CORSAIR, Геймърски столове CORSAIR, Охладители за процесори CORSAIR