CORSAIR HARPOON RGB PRO FPS/MOBA
Gaming Mouse
CORSAIR HARPOON RGB PRO FPS/MOBA
Gaming Mouse
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Свързване | С кабел |
| Брой бутони | 6 |
| Цвят | Черен |
| Скорост на предаване | 1000 Hz |
| Interface receiver | USB 2.0 |
| Дължина на кабела | 1.80 m |
| Дълбочина | 115.5 mm |
| Височина | 40.4 mm |
| Ширина | 68.3 mm |
| Чувствителност | 12000 DPI |
| Тегло | 85 g |
| Сензор |
PixArt 3327 Оптичен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
CH-9301111-EU
|
CORSAIR HARPOON RGB PRO FPS/MOBA Gaming Mouse
Виж също:
Кутии за компютри CORSAIR, Подложки за мишка CORSAIR, Памети CORSAIR, Solid State Drive (SSD) CORSAIR, Захранвания CORSAIR, Контролери за вентилатори CORSAIR, Вентилатори CORSAIR, Слушалки CORSAIR, Геймърски мишки CORSAIR, Геймърски клавиатури CORSAIR, Памети за лаптоп CORSAIR, PC модинг CORSAIR, Външни SSD CORSAIR, Геймърски аксесоари CORSAIR, Геймърски столове CORSAIR, Охладители за процесори CORSAIR