Начало
Принтери
Етикетни принтери и системи
BROTHER
Brother PT-E560BTSP Handheld Industrial Labelling system
Brother PT-E560BTSP Handheld Industrial Labelling system
Labelling system + 1x TZEFX231, TZES241, TZES251, TZES651
Начало
Принтери
Етикетни принтери и системи
BROTHER
Brother PT-E560BTSP Handheld Industrial Labelling system
Brother PT-E560BTSP Handheld Industrial Labelling system
Labelling system + 1x TZEFX231, TZES241, TZES251, TZES651
Промо
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Резолюция при печат | 180 dpi / 128 dots |
| Интерфейс | USB, Bluetooth |
| Памет за символи | 1800 Maximum characters per label, 99 Label memory locations |
| Размер на етикета | 25 - 300 mm |
| Тип нож | Automatic (Full and Half); Full-cut: Scissors, Half-cut: Blade |
| Видове шрифт | 14 |
| Рамки | 7 |
| LCD екран | 18 chrs x 3 lines, 75 x 45 mm; Backlit LCD Graphic, 240x120 dots |
| Други | Bundle with 1x TZe-FX231(8m), 1x TZe-S241(8m), 1x TZe-S251(8m), 1x TZe-S651(8m), included carry case |
| Стилове на печат | 10 |
| Мах. скорост на печат | 30 mm/sec (USB-PD adapter); 20 mm/sec (Batteries) |
| Ширина на лентата | 3.5, 6, 9, 12, 18, 24 mm (TZe tapes, HSe heat shrink tubes and TZe-SL Self laminating tapes) |
| Брой редове на етикет | 7 lines (using 24mm label) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
PTE560BTSPQL1
|