Brother MFC-L9570CDW Цветен
MFC-L9570CDW - Мрежово мултифункционално устройство с двустранен печат
Brother MFC-L9570CDW Цветен
MFC-L9570CDW - Мрежово мултифункционално устройство с двустранен печат
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Налични функции |
Принтиране Копиране Сканиране Факс |
| Тип печат | Цветен |
| Свързаност |
USB Ethernet Wi-Fi |
| Формат печат | A4 |
| Размер медия |
А4 А5 А6 Letter A5 (Long Edge) Legal Folio |
| Скорост на печат | 31 ppm |
| Двустранен печат (Duplex) | Да |
| Скорост цветен печат | 31 ppm |
| Резолюция печат |
600 x 600 dpi 2400 x 600 dpi |
| Скорост на копиране | 31 ppm |
| Скорост първо копие | 15 сек |
| Резолюция на копиране | 1200 x 600 dpi |
| Резолюция скенер |
1200 x 600 dpi 1200 x 2400 dpi |
| ADF | DADF |
| Капацитет за хартия |
DADF - 80 листа Входяща: 250 листа Изходяща: 150 листа Мултифункционална: 50 листа |
| Мащабиране | 25 - 400 % |
| Факс | Да |
| Месечно натоварване |
6000 ppm 80000 ppm |
| Стартов консуматив | 6500 копия |
| Консумативи |
DR-421CL / до 30-50k. TN-910BK / 9k. TN-910CMY / 9k. |
| Памет | 1024 MB |
| Други (Принтер) | 17.6cm цветен сензорен дисплей |
| Цвят |
Сив Бял |
| Тегло | 29.7 kg |
| Размери | 495 x 526 x 549 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
MFCL9570CDWRE1
|