Brother MFC-L8900CDW Цветен
MFC-L8900CDW - Цветно лазерно мрежово мултифункционално устройство с двустранни печат, копиране и сканиране
Brother MFC-L8900CDW Цветен
MFC-L8900CDW - Цветно лазерно мрежово мултифункционално устройство с двустранни печат, копиране и сканиране
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Налични функции |
Принтиране Копиране Сканиране Факс |
| Тип печат | Цветен |
| Свързаност |
USB Ethernet Wi-Fi |
| Формат печат | A4 |
| Размер медия |
А4 А5 А6 A5 (Long Edge) Legal Folio |
| Скорост на печат | 31 ppm |
| Двустранен печат (Duplex) | Да |
| Скорост цветен печат | 31 ppm |
| Резолюция печат | 2400 x 600 dpi |
| Скорост на копиране | 31 ppm |
| Скорост първо копие | 15 сек |
| Резолюция на копиране | 1200 x 600 dpi |
| Резолюция скенер |
1200 x 600 dpi 1200 x 2400 dpi |
| ADF | DADF |
| Капацитет за хартия |
DADF - 70 листа Входяща: 250 листа Изходяща: 150 листа |
| Мащабиране | 25 - 400 % |
| Факс | Да |
| Месечно натоварване |
4000 ppm 60000 ppm |
| Стартов консуматив |
1800 копия Cyan/Magenta/Yellow 3000 копия Black |
| Консумативи |
DR-421CL / до 30-50k. TN-421BK / 3k. TN-421CMY / 1.8k. TN-423BK / 6.5k. TN-423CMY / 4k. TN-426BK / 9k. TN-426CMY / 6.5k. |
| Памет | 512 MB |
| Други (Принтер) | 12.6cm цветен сензорен дисплей |
| Цвят |
Сив Бял |
| Тегло | 28.7 kg |
| Размери | 495 x 526 x 549 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
MFCL8900CDWRE1
|