Brother MFC-L8390CDW Цветен LED
Brother MFC-L8390CDW професионално A4 компактно, цветно, безжичено LED мултифункционално устройство
Brother MFC-L8390CDW Цветен LED
Brother MFC-L8390CDW професионално A4 компактно, цветно, безжичено LED мултифункционално устройство
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Налични функции |
Принтиране Копиране Сканиране Факс |
| Тип печат | LED Цветен |
| Свързаност |
USB Ethernet Wi-Fi |
| Формат печат | A4 |
| Размер медия |
А4 А5 А6 Letter A5 (Long Edge) Legal Folio B5 B6 |
| Скорост на печат | 30 ppm |
| Двустранен печат (Duplex) | Да |
| Скорост цветен печат | 30 ppm |
| Резолюция печат | 600 x 600 dpi |
| Скорост на копиране | 30 ppm |
| Скорост първо копие | 12.5 сек |
| Резолюция на копиране | 600 x 600 dpi |
| Резолюция скенер |
600 x 600 dpi 1200 x 1200 dpi |
| ADF | Да |
| Капацитет за хартия |
ADF - 50 листа Входяща: 250 листа Изходяща: 150 листа Мултифункционална: 30 листа |
| Мащабиране | 25 - 400 % |
| Факс | Да |
| Месечно натоварване |
4000 ppm 50000 ppm |
| Консумативи |
DR-248CL / до 30k. TN-248BK / 1k. TN-248C / 1k. TN-248M / 1k. TN-248Y / 1k. TN-248XLBK / 3k. TN-248XLC / 2.3k. TN-248XLM / 2.3k. TN-248XLY / 2.3k. TN-249BK / 4k. TN-249C / 4k. TN-249M / 4k. TN-249Y / 4k. |
| Памет | 512 MB |
| Други (Принтер) | 8.8cm цветен сензорен екран |
| Цвят |
Сив Бял |
| Тегло | 21.9 kg |
| Размери | 410 x 462 x 401 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
MFCL8390CDWYJ1
|