Brother MFC-L3740CDW Цветен LED
Brother MFC-L3740CDW Цветен LED
Brother MFC-L3740CDW цветно мрежово LED мултифункционално устройство
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Налични функции |
Принтиране Копиране Сканиране Факс |
| Тип печат | LED Цветен |
| Свързаност |
USB Ethernet Wi-Fi |
| Формат печат | A4 |
| Размер медия |
А4 А5 А6 Letter A5 (Long Edge) Legal B5 B6 |
| Скорост на печат | 18 ppm |
| Двустранен печат (Duplex) | Да |
| Скорост цветен печат | 18 ppm |
| Резолюция печат |
600 x 600 dpi 2400 x 600 dpi |
| Скорост на копиране | 18 ppm |
| Скорост първо копие | 15 сек |
| Резолюция на копиране | 600 x 600 dpi |
| Резолюция скенер |
600 x 600 dpi 1200 x 1200 dpi |
| ADF | Да |
| Капацитет за хартия |
ADF - 50 листа Входяща: 250 листа Изходяща: 150 листа |
| Мащабиране | 25 - 400 % |
| Факс | Да |
| Месечно натоварване |
3000 ppm 40000 ppm |
| Стартов консуматив | 1000 копия |
| Консумативи |
DR-248CL / до 30k. TN-248BK / 1k. TN-248C / 1k. TN-248M / 1k. TN-248Y / 1k. TN-248XLBK / 3k. TN-248XLC / 2.3k. TN-248XLM / 2.3k. TN-248XLY / 2.3k. |
| Памет | 512 MB |
| Други (Принтер) | 8.8cm цветен сензорен екран |
| Цвят |
Сив Бял |
| Тегло | 20.0 kg |
| Размери | 410 x 444 x 401 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
MFCL3740CDWYJ1
|
• Скорост на печат до 18 страници в минута
• Гигабитова мрежа, 5GHz Wi-Fi и USB
• Удобен за потребителя 8,8 см цветен сензорен дисплей
• Капацитет на хартия от 250 листа
• 50 листа автоматично листоподаващо устройство за документи (ADF)
• Стартови консумативи за 1 000 страници за всеки цвят, възможност за тонер касети с голям капацитет - 3 000 страница черно и 2 300 цветни
Малкият и домашен офис непрекъснато се променят с цел повишаване на ефективността и производителността. Бъдете сигурни, че имате надеждно устройство, което печата бързо и без усилие, с:
• 2-странен печат, до 7 страни в минута
• сканиране до 21 изображения в минута
• 8,8 cm цветен сензорен дисплей
• Гигабитова мрежа, 5GHz Wi-Fi и USB
• 512 MB вътрешна памет
• 50 лист автоматично листоподаващо устройство(ADF)
• 250 листа тава за хартия
• Стартови консумативи за 1 000 страници от всеки цвят, възможност за тонер касети с голям капацитет - 3 000 страница черно и 2 300 цветни