Brother MFC-J3660DW Inkjet
Многофункционално A3 мастилено-струйно устройство с безжична свързаност MFC-J3660DW
Brother MFC-J3660DW Inkjet
Многофункционално A3 мастилено-струйно устройство с безжична свързаност MFC-J3660DW
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Налични функции |
Принтиране Копиране Сканиране Факс |
| Тип печат | Цветен |
| Свързаност |
USB Ethernet Wi-Fi |
| Формат печат | A3 |
| Размер медия |
А3 А4 А5 А6 |
| Скорост на печат | 31 ppm |
| Двустранен печат (Duplex) | Да |
| Скорост цветен печат | 30 ppm |
| Резолюция печат | 1200 x 4800 dpi |
| Скорост на копиране |
16 ppm 25 ppm |
| Скорост първо копие | 5.0 сек |
| Резолюция на копиране | 1200 x 4800 dpi |
| Резолюция скенер |
1200 x 1200 dpi 1200 x 2400 dpi |
| ADF | Да |
| Капацитет за хартия |
Входяща: 250 листа Изходяща: 50 листа (A3) Изходяща: 100 листа |
| Факс | Да |
| Месечно натоварване | 2500 ppm |
| Консумативи (Мастилени) |
LC552BK / 550 - касета LC552C / 550 - касета LC552Y / 550 - касета LC552M / 550 - касета LC552XLBK / 3k. - касета LC552XLC / 1.5k. - касета LC552XLM / 1.5k. - касета LC552XLY / 1.5k. - касета |
| Памет | 512 MB |
| Други (Принтер) | 6.8 см цветен сензорен LCD дисплей |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 20.0 kg |
| Размери | 576 x 477 x 305 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
MFCJ3660DWYJ1
|
• Издръжлива печатаща глава MAXIDRIVE
• Печат до 31 изображения в минута
• Gigabit Ethernet, 5GHz WiFi и USB
• Печат директно от или сканиране към компютър, мобилно приложение и USB
• Тава за хартия с капацитет 250 листа, слот за ръчно подаване и автоматично подаващо устройство (ADF) за 50 листа
• Включени мастила с капацитет 358 черно, 358 цветно; максимален капацитет 3 000 черно, 1 500 цветно
MFC-J3660DW предлага висококачествен A3 печат, сканиране, копиране и факс в едно надеждно мастилено-струйно устройство. С технология MAXIDRIVE за висока скорост на печат и постоянно отлично качество.