Блутут колонка JBL GO 3 Оранжев
Този продукт е неналичен.
Продуктът не е наличен и е възможно цената му да не е актуална.
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Материал | Пластмаса |
| Автономия на батерията до | 5 часа |
| Характеристики | Водоустойчив |
| Свързаност | Bluetooth |
| Обхват. | 10 м |
| Размери | 88 х 75 х 41 mm |
| Батерия | Li-Ion, 3.7 V, 600 mAh |
| Мощност RMS (W) | 4.2 W |
| Честотна лента | 110Hz - 20kHz |
| Тип | Мобилна |
| Цвят | Оранжев |
| Захранващо напрежение. | 5 V |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |
JBL GO 3 Оранжев
JBL Go 3 features bold styling and rich JBL Pro Sound. With its new eye-catching edgy design, colorful fabrics and expressive details this a must-have accessory for your next outing. Your tunes will lift you up with JBL Pro Sound, it’s IP67 waterproof and dustproof so you can keep listening rain or shine, and with its integrated loop, you can carry it anywhere. Go 3 comes in completely new shades and color combinations inspired by current street fashion. JBL Go 3 looks as vivid as it sounds.