Безжична HAMA MW-110
1000 dpi, 3 бутона, Черен
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Тип | Стандарт |
| Свързаност | Безжична |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция (dpi) | 1000 |
| Бутони/Скрол | 2/1 |
| Сензор | Оптичен |
| Размери (мм) | 60 x 105 x 31 мм |
| Тегло | 73 g |
| Цвят (Mouse) | Черен |
| Други | Честота: 2.4 GHz;Обхват: 8 m |
| Приемник | USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Арт. номера |
182618
|
Компактна, безжична оптична мишка с нано приемник за изключително прецизно управление на курсора
Ултра-малкият USB приемник е подходящ за лаптоп или компютър
2.4 GHz радио технология с обхват до 8 m
Подходяща за лева и дясна ръка
Виж също:
Звукови карти HAMA, SATA кабели HAMA, Кутии за дискове HAMA, Стойки и аксесоари HAMA, Чанти за лаптопи HAMA, Захранвания за лаптопи HAMA, USB хъбове HAMA, USB памети HAMA, Звукови системи и тонколони HAMA, Уеб камери HAMA, Мишки HAMA, Четци за карти HAMA, Подложки за мишка HAMA, Микрофони HAMA, Слушалки HAMA, Захранващи кабели HAMA, Мрежови кабели HAMA, Аудио микрофони HAMA, Адаптери и конвертори HAMA, Фото и видео аксесоари HAMA, Стрийминг HAMA, Зарядни за телефони HAMA, USB кабели HAMA, Геймърски аксесоари HAMA, Зарядни устройства и адаптери HAMA, Шредери HAMA, Почистващи материали HAMA, Разклонители HAMA, Таймери HAMA, HDMI кабели HAMA, Геймпадове и волани HAMA, Стойки за монтаж HAMA, Преносими тонколони HAMA, Мрежови карти HAMA, Аудио кабели HAMA, Инструменти HAMA, DisplayPort кабели HAMA, Холдер HAMA, KVM превключватели HAMA, Геймърски клавиатури HAMA, Кепчър карти HAMA, Геймърски мишки HAMA, PC модинг HAMA, Организиране на кабели HAMA, Външни батерии HAMA, Екрани HAMA, Блутут адаптери HAMA, DVI кабели HAMA, Охлаждащи поставки за лаптопи HAMA, Офис клавиатури HAMA, Комплект мишка и клавиатура HAMA, VGA кабели HAMA