BenQ ZOWIE XL2566X+ 24.1" DyAc 400Hz
BenQ ZOWIE XL2566X+ 24.1" DyAc 400Hz
Нов
Лизингов калкулатор
| Характеристика | Стойност |
|---|---|
| Диагонал | 24.1 inch |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Тип на панела | TN |
| Честота на опресняване | 400 Hz |
| Време за реакция | 0.5 ms |
| Яркост | 320 cd/㎡ |
| Контраст | 1000:1 |
| Тип екран | Wide |
| Аспект изображение | 16:9 |
| Интерфейс |
3 x HDMI 1 x Display Port Headphone |
| Накланяне (Tilt) | -5° ~ +35° |
| Регулиране (ляво/дясно) swivel | +45° ~ -45° |
| Регулиране височина (Height) | до 155 mm |
| Монтиране на стойка (VESA) | 100 x 100 mm |
| Консумирана мощност | 65 W |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5.80 kg |
| Видео функции | Low Blue Light |
| Гаранция | 36 месеца |
| Арт. номера |
9H.LMRLB.QBE
|